Apogeya a.s.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

.                      

                     
                     Typové domy
Typový dům RD 144
Typový dům RD 130
Typový dům RD 170
Typový dům patrový s balkónem
Typový dům RD 150                     

                      Vizualizace
O Nás

-Naše firma patří mezi pružné a dynamické firmy, poskytující svým obchodním partnerům komplexní služby v oblasti realizace staveb a v některých navazujících činnostech.

-Působíme na trhu již více než 7 let.

-Pracovníci firmy jsou pečlivě vybíráni na základě hodnověrných doporučení a průběžně si zvyšují svoji kvalifikaci absolvováním školení např. BAUMIT, BASF, PREMIX, KNAUF, WEBER,GEORG BÖRNER,SCHOMBURG, ALUMISTR

-Rovněž managament firmy má dlouholeté praktické zkušenosti v oboru stavebních prací a vedoucí pracovník firmy je držitel titulu autorizovaný technik.

Hlavní činností společnosti je:

    • výstavba rodinných domů
    • rekonstrukce starších objektů
    • celková regenerace panelových domů, izolací fasád a střech, výměna okenních výplní a zateplování budov.

Firma používá moderní technologie stavebních materiálů. Vlastníme certifikáty na systémy BAUMIT, Weber a další certifikované systémy.

Záruční podmínky:

Firma Apogeya a.s., poskytuje na práci záruku až 120 měsíců ode dne podpisu protokolu o předání a převzetí dílčího plnění smlouvy. Zavazujeme se, že dílo bude provedeno v souladu s předpisy a normami platnými v ČR, a že bude mít vlastnosti uvedené v průvodní dokumentaci.

Naše společnost je pojištěna na případné škody až do výše 10.000.000,- Kč a je možno pojištění navýšit vzhledem k náročnosti stavby.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky